Powiatowy konkurs historyczny

27 kwietnia  odbył się II Powiatowy Konkurs Historyczny, którego celem było wyłonienie najlepszego historyka. W konkursie brało udział 18 uczestników, którzy musieli wykazać się bardzo szeroką wiedzą historyczną.  Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie kl.3 gimnazjum – Klaudia Ziobro, Filip Godawa, Jacek Zub.

Nasi uczniowie nie zawiedli. Do ścisłego finału dostało się dwoje z nich-Filip i Klaudia. Ostatecznie Klaudia Ziobro zajęła II miejsce uzyskując tylko o 1 punkt mniej od zwycięzcy.

W tym samym dniu odbył się V Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich „Nie pamiętasz, bo nie możesz”. Aleksandra Kluczyńska i Agata Ziomek również zajęły II miejsce.

Gratulujemy!