Czar Nocy Betlejemskiej 18.12.2019r.

Dnia 18 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się świąteczny wieczór pod nazwą "Czar Nocy Betlejemskiej". Zaproszeni goście, rodzice i dzieci mogli zjeść pyszne ciasta  w szkolnej kawiarence, spróbować potraw wigilijnych, przygotowanych przez przedstawicieli wsi Szczepanów, Brodno, Zakrzów, Rzeczyca, Kobylniki i Lipnica. Warsztaty plastyczne, wspólne kolędowanie wraz z najmłodszymi uczniami naszej szkoły, orszak aniołów, a także wystawa pt. "Mój pupil" to czas szczególnie dla dzieci. Wszyscy mogli podziwiać piękne szopki, przygotowane przez uczniów na konkurs „Najpiękniejsza szopka”.

Na zakończenie tego przedświątecznego wieczoru uczestniczyliśmy w Jasełkach, przygotowanych przez naszych uczniów.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania tego wieczoru, przybyłym uczestnikom, zaproszonym gościom oraz dzieciom  bardzo serdecznie dziękujemy.

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Szczepanowie