Nowoczesność/tradycja/technologia/wartości-czyli "Feliks, Net i Nika..." cykl powieści Rafała Kosika

Felix, Net i Nika - poznaj bohaterów przezabawnej, bestsellerowej serii literatury młodzieżowej – sięgnij po książkę „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” autorstwa Rafała Kosika. Wbrew pozorom, to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!

Powieści o nowoczesnej technologii i zwyczajnym nastoletnim życiu.

To po prostu trzeba przeczytać!!!

Zapraszam do całej serii...

Seria literatury dla młodzieży

Jeśli po książce Rafała Kosika spodziewasz się drugiego Harry’ego Pottera, możesz być zawiedziony, ponieważ żaden z bohaterów „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” nie jest czarodziejem i nie włada tajemnymi mocami. To zwykłe dzieciaki z warszawskiego gimnazjum, które mają jednak niezwykłą wprost zdolność do wpadania w kłopoty, ale i wychodzenia z nich przy użyciu różnych przedmiotów – komputerów, sztucznej inteligencji oraz samodzielnie wykonanych wynalazków.

Powieść przygodowa z przesłaniem

Seria „Felix, Net i Nika” bawi czytelników i jednocześnie promuje pozytywne wartości w sposób łatwy do przyswojenia dla każdego dziecka. To dynamiczna powieść przygodowa, w której świat rzeczywisty miesza się z fantastycznym. Lektura przypadnie do gustu szczególnie przedstawicielom współczesnego pokolenia nastolatków – będą oni mogli utożsamiać się z wyraźnie zarysowanymi bohaterami książki.

Autor „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” przekonuje, i to bardzo skutecznie, że warto postępować w życiu zgodnie z zasadami społecznymi. W jaki sposób to robi? Tego dowiesz się z jego książki.

Źródła: https://www.empik.com/