CENNIK KORZYSTANIA ZE SZKOLNYCH OBIEKTÓW SPORTOWYCH

Nazwa obiektu szkolnego

Cena za 1 godzinę zegarową brutto z podatkiem VAT

1.Dziecięce i młodzieżowe grupy niezorganizowane (nieformalne)*

2.Dziecięce i młodzieżowe drużyny klubów sportowych działających na terenie szkoły.

1.Młodzieżowe i dziecięce drużyny LZS, Polonii Środa Śląska i innych organizacji sportowych działających na terenie Gminy Środa Śląska.

2.Drużyny seniorów klubów sportowych działających na terenie szkoły.

3.Dziecięce i młodzieżowe drużyny LZS spoza terenu Gminy Środa Śląska z rejonu, którego dzieci uczęszczają do szkoły, w której znajduje się szkolny obiekt sportowy.

1.Drużyny seniorów LZS, Polonii Środa Śląska i innych organizacji sportowych działających na terenie Gminy Środa śląska.

2.Drużyny LZS spoza terenu Gminy Środa Śląska z rejonu, którego dzieci uczęszczają do szkoły, w której znajduje się szkolny obiekt sportowy.

3.Straż Miejska w Środzie Śląskiej oraz zorganizowane grupy pracowników jednostek organizacyjnych Gminy Środa Śląska.

4.Zorganizowane grupy nauczycieli i pracowników szkół. Przedszkoli oraz żłobków z terenu Gminy Środa Śląska.

Instytucje zewnętrzne, zakłady pracy, Policja, Straż Pożarna, organizacje i stowarzyszenia spoza terenu Gminy Środa Śląska (za wyjątkiem stowarzyszeń działających w miejscowościach z rejonu, którego dzieci uczęszczają do szkoły, w której znajduje się obiekt sportowy

Sala sportowa

- Szkoła Podstawowa w

Szczepanowie