KARTA ROWEROWA

KOORDYNATORZY:

mgr Izabela Lelińska

mgr Iwona Wabińska

Wszystkie potrzebne wiadomości dotyczące przygotowania się dziecka do egzaminu na kartę rowerową  znajdują się na stronie https://brd.edu.pl/.

UWAGA !!

Nie funkcjonuje pojęcie - karta motorowerowa !!

Karta motorowerowa została zastąpiona prawem jazdy kategorii AM, które można zdobyć tylko w WORD-ach po ukończeniu 14-stu lat.

Informacja o egzaminie na kartę rowerowa dla osób chętnych.

Część teoretyczna

I termin

Znaki drogowe

12.IV

20.IV

testy

13.IV

20.IV

II termin

Znaki drogowe

31.V

07.VI

testy

08.VI

Dokładna godzina zostanie podana na dzień przed egzaminem.

Prosimy o dostarczenie wypełnionej karty:

Arkusz zaliczeń ucznia ubiegającego się o kartę rowerową (pozycja 1 i 2 – wyrażam zgodę/ nie wyrażam zgody) na 7 dni przed datą egzaminu, w związku z koniecznością przygotowania arkuszy egzaminacyjnych dla każdego ucznia.

Przypominamy, że po zaliczeniu zarówno testów (każdy na minimum 90%) odbędzie się egzamin praktyczny. O dacie tego egzaminu osoby zainteresowane zostaną odpowiednio wcześniej powiadomione ( ze względu na konieczność dopasowania terminów z przedstawicielem Policji).

Do egzaminu praktycznego każdy uczeń jest zobowiązany do posiadania kasku rowerowego!

Życzymy powodzenia!!

I.Lelińska