Pełna micha dla zwierzaka

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczepanowie wzięli udział w szlachetnym przedsięwzięciu: zbierania „darów” dla zwierząt ze schroniska.

Ta charytatywna akcja miała na celu wspomaganie instytucji, borykających się z trudnościami w utrzymaniu swoich podopiecznych. Uczniowie chętnie przynosili karmy, miski, koce, legowiska, zabawki itp. rzeczy.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży za tak liczne zbiory, rodzicom za zaangażowanie, kształtowanie u dzieci postaw wrażliwości, empatii wobec słabszych, bezbronnych,( a często także pokrzywdzonych zwierząt).

Szczególne podziękowania dla Wolontariatu za pomoc w organizacji i koordynowaniu zbiórki potrzebnych produktów oraz Panu Pawłowi Opachowi za dostarczenie ich do „Schroniska dla bezdomnych zwierząt” w Legnicy.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tej ważnej i pięknej inicjatywy; za aktywny udział, dar serca

i bezinteresowną pomoc raz jeszcze serdecznie dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych akcjach na rzecz schroniska dla zwierząt.

Opiekun wolontariatu:

Anna Kowalska