GMINNY KONKURS PIOSENKI ŚPIEWANEJ I RECYTOWANEJ 2.02.2024

22.02.2024 odbył się Gminny Konkurs Piosenki Śpiewanej i Recytowanej, w którym nasi uczniowie zaprezentowali  swoje interpretacje wybranych utworów. Z dumą i satysfakcją informujemy, że : Natalia Klimczak zajęła 1.miejsce w kategorii Poezji Recytowanej klas VII-VIII SP, Elena Michalak - 2.miejsce w kategorii Poezji Recytowanej klas IV-VI SP, a Szymon Sowa- 2.miejsce w kategorii Poezji Śpiewanej . Ogromnie się cieszymy z sukcesów naszych finalistów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym. Gratulujemy też wszystkim naszym uczestnikom pięknych  wykonań i scenicznej odwagi. Dziękujemy również SPnr3 w Środzie Śląskiej za organizację etapu gminnego, a przede wszystkim za wspaniałą atmosferę tego konkursowego spotkania.