Czar Nocy Betlejemskiej 2016

"CZAR NOCY BETLEJEMSKIEJ 2016r."

15. grudnia 2016 r. w Zespole Szkół w Szczepanowie już po raz piętnasty odbył się „Czar Nocy Betlejemskiej”. Jak co roku, wprowadził on nas w przedświąteczny klimat. Przedstawiciele okolicznych wsi przygotowali tradycyjne wigilijne potrawy, rodzice upiekli pyszne ciasta, a uczniowie mogli pochwalić się swoimi zwierzątkami. Najmłodsi przedstawiciele Zespołu Szkół zaprezentowali swoje zdolności wokalne śpiewając kolędy i pastorałki. Przybyli goście mogli wesprzeć Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci poprzez udział w kweście zorganizowanej na ten cel przez naszych wolontariuszy, jak i porozmawiać przy pysznym cieście i  gorącej herbacie. Uwieńczeniem projektu było przedstawienie jasełkowe z udziałem uczniów Zespołu Szkół.

Dziękujemy Rodzicom, przedstawicielom okolicznych wsi, jak i osobom prywatnym za pomoc w realizacji projektu.

Dyrekcja, pracownicy i uczniowie ZS w Szczepanowie