Wycieczka samorządowa czerwiec 2017

Wycieczka samorządowa  7 czerwca 2017

Pod opieką opiekunów samorządu szkolnego p. Izabeli Lelińskiej, p. Marzeny Wawrzyniak-Rutkowskiej, p. Doroty Stępień oraz p. Agnieszki Hirkyj  najgrzeczniejsi, najwybitniejsi, angażujący się w życie szkoły ucznowie i ci, którzy osiągają najlepsze wyniki sportowe pojechali na darmową wycieczkę nad Stawy Milickie. Mieszcące się w Dolinie Baryczy mają ok. 1 m głębokości i specjalizują się w chodowli karpia. Ponadto słyną z ciekawej bioróżnorodności, która zafascynowała dzieci. Nasi uczniowi zostali podzieleni na młodszych i starszych. Na początku zwiedziliśmy stary młyn oraz muzeum, w którym zobaczyliśmy przedmioty związane z życiem młynarza. Następnie mieliśmy do zwiedzenia 4,5 kilometrową ścieżkę edukacyjną wraz z przewodnikiem wokół stawów. Po takim wysiłku czekały na nas pyszne kiełbaski oraz podsumowanie całego dnia w fromie prezentacji multimedialnej.